Gigabyte uvádí základní desky série A88X
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 17.8.2013

Společnost Gigabyte Technology Co. Ltd., přední výrobce základních desek a grafických karet, oznámila vydání nové série základních desek se socketem FM2+.

Tyto desky budou mít podporu připravovaných APU "Kaveri" od AMD. Do desky lze samozřejmě zapojit i stávající procesory s touto paticí a architekturou Richland.

Gigabyte A88X desky disponují řadou užitečných funkcí a technologií. Tato řada zahrnuje také AMD G1-Killer základní desku, G.Sniper A88X, které nabídnou Gigabyte AMP-Up Audio a celou řadu dalších pokročilých zvukových funkcí pro milovníky kvalitního zvuku a hráče PC her. Základní desky této série nabízejí také UEFI DualBIOS, dodávku energie pomocí technologie Digital Power nebo možnost připojení až třech displejů (Triple Display řešení).

Gigabyte uvádí základní desky série A88X

Jak jsem zmínil v úvodu novinky, série desek A88X bude mít FM2+ patici s podporou nadcházející AMD Kaveri APU a to při zachování kompatibility pro aktuální APU od AMD. FM2+ APU mají nativní podporu pro 8 GT/s PCI Express 3. generace, stejně jako podporu DirectX 11.1. a podporu zapojení displeje 4K rozlišením při zapojení přes HDMI a DisplayPort.

Zdroj: TechPowerUpTagy: Gigabyte  A88X  AMD  Kaveri  FM2+  základní deska  motherboard  G1-Killer  G.Sniper  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.