Apacer uvádí na český trh miniaturní flash disk AH111
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 8.7.2013

Společnost Apacer, výrobce paměťových zařízení, rozšířila svoji řadu flash disků o novinku s označením AH111 disponující USB 2.0 konektorem.

Tato flash klade důraz především na miniaturní rozměry a nevšední design, který imituje vzhled mýtické modré růže. Flash disk je dlouhý necelých 25 mm a tlustý solidních 4,6 mm, přičemž hmotnost flash je 2,5 g.  AH111 by měla být k dispozici v několika kapacitních variantách, z nichž největší nabídne 32 GB úložného prostoru.  K flash je také dodáván zdarma kompresní software ACE, který by měl rozšířit kapacitu flash až o 500%.

Apacer uvádí na český trh miniaturní flash disk AH111

Co se týče vzhledu, designéři se snažili napodobit vzhled slavné modré růže. Její okvětní lístky jsou umístěny na hlavě, resp. závěsu, který je vhodný k připevnění ke svazku klíčů či na šňurku. Celá konstrukce flash by měla, díky celokovovému tělu, působit poměrně robustním dojmem a to i přes miniaturní rozměry, které jsou zajištěny díky technologii COB (chip-on-board). 

Apacer uvádí na český trh miniaturní flash disk AH111

USB flash disk Apacer AH111 se začíná prodávat ve variantách s kapacitami od 4 do 32 GB. Doporučená maloobchodní cena této flash v největší variantě, tedy 32 GB, je 530 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Apacer


Tagy: Apacer  AH111  flash disk  32 GB  USB 2.0  COB  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.