Prodeje facebook telefonu HTC First jsou mizerné
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.5.2013

Největší mobilní operátor ve Velké Británii, EE (Everything Everywhere), odpískal prodej chytrého telefonu HTC First. Za tímto krokem stojí vlažný zájem uživatelů. První smartphone vytvořený pro Facebook s unikátním rozhraním Home už dříve pohořel u zákazníků AT&T.

Nepřehlédněte:

NOKIA POTĚŠÍ VŠECHNY FANOUŠKY FILMŮ SE SUPERMANEM. PLÁNUJE VYDÁNÍ SPECIÁLNÍ LUMIE 925

EE vyřazením modelu First z nabídky uvolní místo pro smartphony, o které je – či bude, větší zájem. Ukázalo se, že lidé na nové rozhraní neslyší; Facebook Home je v podstatě klasická uživatelská nadstavba Androidu. Zcela jinak vypadá odemykací obrazovka, úvodní obrazovka i řada dalších částí systému.

Nové uživatelské prostředí je silně propojeno sociální sítí, dá se ale říci, že zapomíná na všechno ostatní a proto používání dalších funkcí telefonu už tak pohodlné není.

HTC má přitom spoustu starostí a potřebuje prodávat co nejvíce svých zařízení. Již několik měsíců se potýká se slabými hospodářskými výsledky a dokonce už se začíná spekulovat i o odvolání ředitele Petera Chou. Odrazit ode dna by se firma mohla v příštím kvartálu, do kterého už se promítnou prodeje modelu One.

Prodeje facebook telefonu HTC First jsou mizerné

Zdroj: GSMArenaTagy: Android  EE  Facebook  First  Home  HTC  HTC First  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.