Shuttle oznámil nový All-in-One počítač X70S
autor: Ondřej Košťál , publikováno 12.2.2013

Počítač tvoří jen monitor se základní deskou. Veškeré ostatní vnitřnosti si musí každý zařídit sám. Deska má patici LGA 1155 a displej je matný a jednodotykový.

Společnost Shuttle rozšířila svoji nabídku počítačů o nový monitor se zabudovaným počítačem. Nové All-in-One má označení X70S a jedná se o barebone – procesor, disk a operační paměť si musí zákazník koupit vlastní a přidat do počítače.  Novinka má 18,5palcový jednodotykový displej s rezistivní dotykovou vrstvou. Displej má rozlišení 1366 × 768 pixelů a má matnou povrchovou úpravu.

Shuttle oznámil nový All-in-One počítač X70S Shuttle oznámil nový All-in-One počítač X70S

Celý počítač má rozměry 468 × 364 × 57 mm a váží 6,1 kilogramu. Uvnitř se nachází základní deska s paticí LGA 1155 pro procesory s maximálním TDP 65 W. Základní deska podporuje maximálně 16 GB operační paměti DDR3 v notebookových SO-DIMM slotech. Pro pevný disk je tu připravena 2,5palcová šachta, dále také mini-PCIe slot pro mini-SSD.

Další výbavou počítače je zabudovaná WiFi, webkamera, stereoreproduktory, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon a HDMI. Na jedné straně najdeme čtečku karet a dva porty USB 3.0, na druhé šest portů USB 2.0. Přítomny jsou také dva sériové COM porty a paralelní port (LPT).

Doporučená cena All-in-One barebonu X70S je 452 Euro (14 000 Kč).

Zdroj: techPowerUp!Tagy: Shuttle  X70S  barebone  All-in-One  počítač  dotykový  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.