Legenda se vrací aneb základní deska Gigabyte Z77X-UP7 v redakci
autor: Aleš Kaňák , publikováno 3.10.2012

Někteří z vás si možná po shlédnutí prvních fotograficí vybaví již legendární základní desku X58-OC od firmy Gigabyte a moc se vám ani nedivíme.

Asociace je to správná, protože i Z77X-UP7 s čipsetem Z77 od Intelu má velké ambice se stát novou legendou. Jako všechny základní desky z řady Ultra Durable 5, tak UP7 má digitální napájení 3D Power skládající se z až neuvěřitelných 32 + 3 + 2 fází IR3550 PowerIRstage od International Rectifier.

Legenda se vrací aneb základní deska Gigabyte Z77X-UP7 v redakci

Deska nabízí pokročilejší funkce pro overclocking – celou řadu tlačítek, přepínačů, měřících bodů nebo také i speciální návrh PCI-E slotů, kdy při osazení pouze jedné grafické karty probíhá komunikace napřímo s procesorem a obchází se tím PLX čip sloužící pro multi-GPU zapojení. Díky tomu je možné v benchmarcích ukořistit nějaký ten cenný bod navíc.

Legenda se vrací aneb základní deska Gigabyte Z77X-UP7 v redakci

Jsme proto rádi, že se nám podařilo sehnat tuto desku a vy se tak můžete těšit na test, kdy desce dáme pořádně co proto. Čekání si můžete zkrátit prohlédnutím mikrostránky.Tagy: Gigabyte Z77X-UP7  základní deska  overclocking  Intel Z77  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

22 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.