Cougar Solution: solidní černý mid-tower
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.2.2012

Sympatický model, který lze osadit až devíti 120mm větráky, nabízí pozici pro zdroj dole, má otvory pro hadice vodního chlazení a bezšroubové uchycení disků a mechanik.

V České republice nepříliš známý německý výrobce Cougar ohlásil, že začne prodávat svou počítačovou skříň formátu mid-tower, s níž se budeme v obchodech setkávat pod názvem Solution.

Její rozměry jsou 198 × 425 × 484 mm, hmotnost nebyla upřesněna. I/O panel je umístěný v přední části nahoře a skládá se ze dvou USB portů (jeden USB 3.0), dvou audio jacků (zvukový vstup a výstup pro sluchátka) a tlačítek pro zapnutí/restart počítače.

Pod nezbytnými konektory se nacházejí tři externí 5,25“ pozice, do dvou z nich lze instalovat optické mechaniky bez použití šroubováku. SSD nebo HDD upnete do sedmi vnitřních 3,5" klecí.

V zadní části, pod pozicí pro 120mm ventilátor, se nacházejí dvě průchodky pro hadice vodní chlazení. V případě potřeby lze skříň dovybavit ještě dvěma předními 120mm nebo jedním 140mm větrákem, do bočnice se vejdou také dva 120mm, vespod je místo pro jeden ventilátor a nahoře znovu pro dva 120mm. Rozšiřujících pozic je, počítáme-li správně, přesně sedm.

Cougar Solution: solidní černý mid-tower Cougar Solution: solidní černý mid-tower

Cougar si za tento model řekne o 55 euro, tedy o přibližně 1375 korun.

Cougar Solution: solidní černý mid-tower

Zdroj: techPowerUp!Tagy: mid-tower  case  skříň  cougar  solution  pc  počítač  bedna  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

19 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 9.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.