AMD FirePro V3900, nejvýkonnější entry-level grafika pro profesionály
autor: Lukáš Voříšek , publikováno 7.2.2012

Nová profesionální grafická karta nabídne slušný výkon za skvělou cenu. Ve výbavě nechybí technologie Eyefinity a certifikace pro spoustu profesionálních aplikací.

Společnost AMD uvedla na trh nový model profesionální grafické karty FirePro V3900. Ta by měla nabídnou nejlepší výkon ve své třídě a především pak velmi nízkou cenu, která se bude pohybovat okolo 119 dolarů. Přes nízké pořizovací náklady kartě nechybí technologie pro více obrazových výstupů AMD Eyefinity, která své využití nalezne i u profesionálů. Podle slov výrobce nabízí až o 95 % vyšší výkon v některých aplikacích, než řešení konkurence ve stejné třídě.

 AMD FirePro V3900, nejvýkonnější entry-level grafika pro profesionály

"AMD FirePro V3900 je v tuto chvíli nejsilnější entry-level profesionální grafická karta na trhu," říká Sandeep Gupte, generální ředitel divize profesionálních GPU společnosti AMD. "Vybavena pokročilou multi-display technologií AMD Eyefinity, rozsáhlou certifikací pro profesionální aplikace a vysokým výkonem, nabízí ve své třídě nejlepší poměr cena - výkon pro naše zákazníky."

 AMD FirePro V3900, nejvýkonnější entry-level grafika pro profesionály

Detailní specifikace v porovnání se starším modelem

Karta je navržena pro profesionály, kteří shání optimální grafický výkon za nízkou pořizovací cenu. Díky spolupráci s řadou předních výrobců se objeví v pracovních stanicích HP apod. Profesionální grafiky AMD FirePro jsou certifikovány pro řady aplikací, především z oboru modelování a navrhování výrobků. Mezi certifikovanými programy nechybí AutoCAD, UGS NX, PTC Creo, SolidWorks a Autodesk 3ds Max.

Zdro: TechPowerUp!Tagy: AMD  FirePro  V3900  Eyefinity  karta  GPU  profesionální  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

21 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.