ASUS Xonar U3: Když chcete k notebooku kvalitní zvukovou kartu
autor: Ondřej Košťál , publikováno 10.4.2011

Novinka je vlastně jenom herní zvuková karta Xonar DG zmenšená do velikosti flash disku. Obsahuje čip C-Media CMI8786 a má odstup signálu od šumu dobrých 105 dB.

Jednou ze slabin většiny notebooků je kvalita reproduktorů, která se dá zachránit připojením kvalitních velkých reprobeden. Někdy ale i to může být málo, protože integrované zvukové čipy nejsou zrovna špičkové. ASUS chystá další externí zvukovou kartu Xonar s názvem U3. Nová zvuková karta má čip C-Media CMI8786, který používá i herní zvukovka Xonar DG. Xonar U3 je velký jako běžný flashdisk a váží 25 gramů.

ASUS Xonar U3: Když chcete k notebooku kvalitní zvukovou kartu

Nový Xonar je určený pro ty, kteří hodně cestují a chtějí si zvuk z jejich kvalitních sluchátek vychutnat při hraní her nebo filmech, proto podporuje různé formáty jako třeba Dolby Pro Logix IIx, Dolby Digital Live, Dolby Headphone a další. Nechybí ani GX 2.6 Gaming Audio Engine, který je kompatibilní s EAX 5.0. Zvukovka obsahuje sluchátkový zesilovač a můžete tak připojit sluchátka s impedancí až 150 ohmů. Odstup signálu od šumu je 105 dB. Cena ani dostupnost nejsou známé.

Nepřehlédněte:

Zdroj: SoftpediaTagy: Asus  Xonar  U3  DG  C-Media  CMI8786  zvuková karta  USB  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.