ASUS ET2400: multimediální centrum v monitoru
autor: Petr Cienciala , publikováno 15.9.2010

Hledáte vysoký výkon pro přehrávání videa a hraní her, ale nemáte doma prostor pro velké, hlučné a žravé počítače? Zkuste se při výběru zaměřit na koncept All-in-one PC.

Společnost ASUS uvádí na tuzemský trh novou řadu All-in-one počítačů z řady ET2400, které se vyznačují kompaktními rozměry a elegantním designem. Celý počítač se totiž ukrývá v útrobách 23,6" LCD panelu. Uvnitř šasi naleznete kvalitní širokopásmové reproduktory s technologií SonicMaster. Ty byly vyvíjeny ve spolupráci se společností Bang & Olufsen ICEpower. Uživatelé si mohou vybrat ze sedmi různých konfigurací s procesory AMD Athlon II X2 nebo Core i3/i5/i7. U vyšších modelů je také samozřejmostí dotykový displej, poslední USB 3.0 pro rychlé externí disky a Bluetooth 3.0 pro spárování s mobilním telefonem (nejzajímavější konfigurace naleznete dole v tabulce).

ASUS ET2400: multimediální centrum v monitoru

 

U nejlépe vybaveného modelu ET2400XVT najdete grafickou kartu NVIDIA GeForce GTS 360M (N11E-GS) schopnou provozu NVIDIA GeForce 3D Vision v jednodušších hrách či 3D filmech. Ve vybraných modelech nechybí ani televizní karta či HDMI. V ceně všech modelů také vedle myši a klávesnice nástěnný držák. Při detailním prozkoumání všech parametrů je jasné, že All-in-one počítače nikdy nemohou konkurovat klasickým desktopů. Na druhou stranu ušetří na stole hodně místa, protože jsou navrženy z mobilních a desktopových komponent.

ASUS ET2400: multimediální centrum v monitoru 

Zdroj: TZ ASUSTagy: Asus  all-in-one  Full HD  ET2400  NVIDIA  ATI  Core i3  Core i5  Core i7  AMD  Intel  Athlon II X2  GeForce GTS 360M  3D Vision  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

43 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 18.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.