Biostar TA890FXE - umí odemykat jádra u procesorů AMD
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.4.2010

Biostar uveřejnil speciifikace novinky, která se chlubí i funkcí BIO-unlocKING, pro snadnější odemykání jader u AMD procesorů.

Po prvních a dá se říct, že i spíše obecných informacích, kterými nás o připravované desce TA890FXE Biostar obdařil na veletrhu CeBIT, se konečně rozhodl uveřejnit její finální specifikace . Jedná se o první počin z nové edice T, a jak název napovídá, model využívá nové čipové sady AMD 890FX.

Biostar TA890FXE -  umí odemykat jádra u procesorů AMD

Biostar TA890FXE -  umí odemykat jádra u procesorů AMD

Na atraktivním černém PCB naleznete poměrně bohatý chladicí systém, čtyři pozice pro paměťové moduly DDR3 s maximálním taktem až 1800 MHz a čtyři sloty PCI Express x16 pro náročné uživatele tíhnoucí ke konfiguraci CrossFireX. Zajištěna je podpora procesorů Athlon II, respektive Phenom II s maximálním TDP (thermal design power) 140W.

Model TA890FXE dále nabídne i jeden eSATA a pět SATA 6.0 Gb/s portů, síťovou kartu, 7.1 kanálové audio, konektor FireWire, LED a kvalitní pevné kondenzátory. Napájení procesoru je šestifázové, připravena je i funkce BIO-unlocKING, která má ulehčit odemykání jader v AMD procesorech. Do obchodů přijde novinka koncem měsíce za dosud neupřesněnou cenu.

Zdroj: TCMTagy: biostar  deska  motherboard  TA890FXE  amd  athlon  phenom  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

29 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 13.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.