Komunikátor LG eXpo - od prosince již v USA
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.12.2009

Chytrý telefon GW820 od výrobce LG se dostane na americký trh již koncem tohoto roku. My ostatní si musíme prozatím počkat.

O úmyslu amerického operátora AT&T zařadit do své nabídky nejnovější komunikátor LG GW820 (eXPo) s operačním systémem Windows Mobile 6.5 se na zahraničních serverech mluví už nějaký ten čas. Operátor nyní oznámil, že novinka od LG  se dostane do prodeje již 7. prosince. Design může a nemusí vyhovovat každému , osobně mi až moc připomíná legendární  TyTN II od HTC, ale to je pouze můj subjektivní pocit. Rozhodně ale nemluvíme o žádném ořezávátku, parametry přístroje budí respekt, posuďte sami. 

Komunikátor LG eXpo - od prosince již v USA

Komunikátor LG eXpo - od prosince již v USA

Stejně jako konkurent HTC Touch HD2 dostal do vínku opravdu rychlý procesor Qualcomm Snapdragon, který se dnes řadí k absolutní špičce. Mezi další silné vlastnosti patří 5 megapixelový fotoaparát, plnohodnotná QWERTY klávesnice, GPS, podpora microSD o maximální kapacitě až 16 GB, 3,2" displej schopný zobrazit 800 x 480 pixelů, akumulátor s kapacitou 1500 mAh a podpora datové sítě HSPA 7,2 Mb/s (High Speed Packet Access) operátora AT&T. Šťastní zákazníci amerického operátora si můžou komunikátor po uzavření smlouvy koupit již 7.prosince.

Zdroj: tmcnetTagy: LG eXpo Qualcomm Snapdragon komunikátor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.