| PROLiNK uvede malý USB LED displej |
| autor: Jaroslav Lexa , publikováno 17.5.2012 |
PRO1301WE má úhlopříčku 13,3" a můžete ho použít jako sekundární monitor k vašemu notebooku, ke kterému lze přimontovat.
Monitor je hodně tenký a s pouhými 8 mm při váze 654 g se může řadit mezi ty nejpřenosnější. Je v lesklém provedení s černou maskou. Na přiloženém obrázku můžete vidět kterak je displej od PROLiNKu přidělaný k LCD panelu notebooku, nemusí to tak ovšem nutně být. PRO1301WE můžete použít samostatně v širokoúhlé poloze nebo i svisle (funkce pivot).
LCD LED panel je napájen a má veden grafický signál jen pomocí USB.
Prodávat by se měl začít 7. - 10. června na PC Show 2012 (Singapore), kde bude k dostání za 229 singapurských dollarů, resp. 3500 Kč.
Zdroj: techpowerup
Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz


Tento druh monitoru pres USB ma urcitou cilovou skupinu a mohu Vas ujistit, ze neni totozna s cilovou skupinou 23" monitoru. Tedy - porovnavate hrusky a vlastovky.
Já nechci být nějaký otravným hmyzem a zároveň chápu, že orientace v prostoru jsou různé, ale spíše bych "to" nazval hloubkou nebo tloušťkou.
Jinak toto:
řadič jsem si googlil a viděl jsem že umí napájet, obraz a mraky dalšího. chtěl jsem dát odkaz ale zapomněl jsme na to
nashledanou, snad ne zítra ( no offense
může někdo potvrdit / vyvrátit?
Nevím o tom, že by někdo uváděl 10W - prosím případně o odkaz...
A jen tak pro zamyšlení - proč tedy některé USB 2.5" HDD mají dvě USB(jedno napájecí), 10W by jim bohatě stačilo. Stejně tak USB 3.5" HDD by si měly také se dvěma USB("20W") bohatě vystačit a přesto mají adaptér(mé WD mají 12V, 1,5A).
Adaptér je použit proto, protože z USB by nikdy takového příkonu(resp. výkonu) nedosáhli a zároveň si ulehčili práci s 12V napájením.
Vycházel jsem z článku...
dobrý den,
tak abych uvedl věci na pravou míru. Specifikace mluví jasně a říkají 5 [V]; 0,5 - 0,9 [A] (USB 3.0). => 4,5 [W] na jedno USB
a dávat vykřičníky na internetech nemá přeci smysl
Navíc, ať počítám jak počítám, pořád mi nedává jedno USB 2.0 zmiňovaných 10W!!!
Tedy vaše pravá míra je pro USB3.0, kdežto já se bavím o USB2.0
Co jsem řekl ale platí...