Články od autora Ondřej Košťál

4 a 6jádrové procesory Ryzen 5 jdou na trh 11. dubna

Čtyři modely od 5 do 7,5 tisíce, 4 nebo 6 jader s 8 nebo 12 vlákny a ve 3 ze 4 případů s TDP 65 W a chladičem v ceně. To budou procesory Ryzen 5, které jsou na pulty obchodů 11. dubna.


SmartHome od Mio: jak si pohlídat byt se sadou VixCam a mít přístup ke svému cloudu odkudkoliv

Sada VixCam má obsahuje zdá se vše potřebné pro sledování svého domova, tedy například pro dohled nad svým potomkem nebo domácími miláčky, ale také pro vzdálený přístup ke svým datům přes Personal Cloud S10. Zařízení umožňuje také obousměrný přenos zvuku a díky aplikaci MioSmart můžete se svými blízkými i hovořit. Co vše tedy novinka od značky Mio, kterou známe především z oblasti navigací a autokamer, přináší? 


Nový Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky nyní zapojen do metropolitní sítě Dial Telecomu

Cílem je poskytovat všem novým významným administrativním centrům v Praze datové služby na světové úrovni; metropolitní síť se tak v poslední době opět významně rozrostla.


Známe ceny 6jádrových a 4jádrových procesorů AMD Ryzen

Včera byla známa cena jen 8jádrových modelů. Dnes už známe i ceny procesorů s menším počtem jader a opravdu bude o co stát.


Mio C320 – autokamera se skvělým obrazem i za zhoršených světelných podmínek

S novou, kompaktní a lehkou kamerou MiVue MiVue C320 budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo. Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vůz. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici. Takže v případě nehody budete mít vždy záznam, co se stalo.


Vlastní startup během 54 hodin? Startup Weekend se v březnu vrátí do Prahy

Prostory pražského inkubátoru Node5 zaplní od 3. do 5. března mladí podnikatelé a kreativci se svými nápady. Po dohledem zkušených mentorů odstartují svůj startup a pokusí se obstát před odbornou porotou složenou ze zástupců firem, jako je Miton, Credo Ventures a několika dalších. Zúčastnit akce se může každý!


Dial Telecom úspěšně provedl celoplošný upgrade páteřní sítě v ČR – MTU navýšil až na 9000 Byte

Upgrade vlastní páteřní sítě IP/MPLS proběhl za plného provozu s cílem zvýšit stabilitu a kvalitu síťových parametrů v rámci celé České republiky.  


Nové MacBooky Pro bez čtečky karet a s nerozšiřitelným úložištěm? Ale kdeže. OWC to zmákne

Jak se to říká? Co Apple odebere, na tom si ostatní výrobci namastí kapsu? Asi tak by se to dalo říci. Po uvedení nových strojí MacBook Pro bylo kritizováno odebrání SD čtečky, SSD připájeným na desce a tak podobně. OWC vám tohle vše pomůže vyřešit ještě přidá gigabitový Ethernet nebo USB jako bonus.


První dvě desky s AM4 od MSI jsou na světě [CES]

Na právě probíhajícím veletrhu elektroniky v Las Vegas se dozvíme určitě nějaké informace o nadcházejících novinkách, například ve spojení s připravovanými procesory Ryzen od AMD. První vlaštovkou jsou dvě desky od MSI s paticí AM4, jedna s čipovou sadou B350 a druhá X370.


Optická síť Dial Telecomu roste. O 22,3 km ji nově rozšířila páteřní trasa Žabeň-Ostrava

Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb rozšířil svou páteřní síť mezi Brnem a česko-polskými hranicemi o další 22,3 km dlouhý úsek. Nová optická trasa Žabeň – Ostrava zásadně rozšiřuje možnosti připojení stávajících i nových zákazníků. K páteřní optické síti se díky tomu připojí oblast Ostravska a Frýdecko-Místecka.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.