Články od autora Ondřej Košťál

Mio přichází se zbrusu novou řadou autokamer 700 a prvním zástupcem je funkcemi nabitá MiVue 792 WIFI Pro

Kromě přenosu videí do mobilu přes Wi-Fi je její předností špička mezi senzory pro skvělé záběry i v šeru a ve tmě – Starvis od Sony, skleněná optika a 60 fps ve Full HD záznamu a další řada funkcí!


Jak zřídit a efektivně spravovat cloud ve firmách je tématem květnového workshopu FORPSI Cloud

Květnový workshop FORPSI Cloud pro pokročilejší uživatele předvede zájemcům především z řad firem, jak si efektivně zřídit cloud, jak ho bezpečně a jednoduše spravovat a zmíní i aktuální trendy.


Více než polovina českých podniků se vydává cestou digitální transformace

Nástup nových technologií v příštích letech přinese do mnoha odvětví zásadní změny srovnatelné s průmyslovou revolucí. Zároveň vyvolá nové bezpečnostní a etické otázky a vyžádá si zcela odlišný přístup k řízení podnikového IT. Předpověď vývoje informačních technologií v několika příštích letech v kontextu hospodářského a společenského vývoje byla hlavním tématem tiskové konference mezinárodní výzkumné společnosti IDC, která se dnes uskutečnila v prostorách České národní banky v Praze.


MiVue Drive 65 LM – nová špičková autonavigace s integrovanou HD kamerou

Mio MiVue Drive 65 LM je unikátním řešení typu vše v jednom - autokamera a navigace fungují zcela simultánně a zachytí každý okamžik bez zastavení směrové navigace.


FORPSI nabízí zájemcům vyzkoušet si prakticky tvorbu vlastní infrastruktury v cloudu

Dubnový workshop FORPSI CLOUD o posledních trendech a úskalích cloudu se koná již 21. dubna v Praze. Zváni jsou všichni zájemci o tematiku cloudu; mohou si vyzkoušet návrh vlastní infrastruktury.


Start-up Enehano Solutions získal prestižní ocenění pro oblast IBM Commerce

Prestižní ocenění Partner roku 2016 pro oblast IBM Commerce Solutions se podařilo získat mladému start-upu Enehano Solutions za vítězství ve výběrovém řízení na dodávku campaign management řešení pro Equa bank, celkové správy multi-kanálových kampaní.


Dial Telecom je připojen do peeringového uzlu VIX.at

Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, se v uplynulých dnech připojil do významného rakouského peeringového uzlu VIX.at. Hlavním cílem tohoto kroku je zlepšení propojení s internetovými sítěmi v Rakousku a zemích bývalé Jugoslávie.


4 a 6jádrové procesory Ryzen 5 jdou na trh 11. dubna

Čtyři modely od 5 do 7,5 tisíce, 4 nebo 6 jader s 8 nebo 12 vlákny a ve 3 ze 4 případů s TDP 65 W a chladičem v ceně. To budou procesory Ryzen 5, které jsou na pulty obchodů 11. dubna.


SmartHome od Mio: jak si pohlídat byt se sadou VixCam a mít přístup ke svému cloudu odkudkoliv

Sada VixCam má obsahuje zdá se vše potřebné pro sledování svého domova, tedy například pro dohled nad svým potomkem nebo domácími miláčky, ale také pro vzdálený přístup ke svým datům přes Personal Cloud S10. Zařízení umožňuje také obousměrný přenos zvuku a díky aplikaci MioSmart můžete se svými blízkými i hovořit. Co vše tedy novinka od značky Mio, kterou známe především z oblasti navigací a autokamer, přináší? 


Nový Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky nyní zapojen do metropolitní sítě Dial Telecomu

Cílem je poskytovat všem novým významným administrativním centrům v Praze datové služby na světové úrovni; metropolitní síť se tak v poslední době opět významně rozrostla.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.