Články od autora Ondřej Štěpánek

Arctic přichází s chladiči Freezer 12 a Freezer 12 CO s podporou AMD Ryzen

Firma Arctic teď přichází s dvojicí nových kompaktních, výkonných procesorových chladičů, které jsou mimo jiné kompatibilní také s novými procesory AMD Ryzen do patice AM4. 


Palit představil dvě nové řady SSD pro běžné spotřebitele a hráče

Značka Palit Microsystems Ltd, která byla doposud známá z oblasti prodeje grafických karet GeForce, nyní zabrousila také na trh s SSD. Představila přitom hned dvě řady 2,5" SSD s rozhraním SATA III.


MSI odhalilo specifikace grafik GeForce GTX 1080 Ti Armor a Aero

MSI dnes oficiálně odtajnilo specifikace grafické karty GeForce GTX 1080 Ti ve vlastních provedeních Aero a Armor. 


Asus přichází s cenově dostupným 24" monitorem VG245Q

VG245Q by měl cílit zejména na méně náročné hráče, kteří mají hlouběji do kapsy a nevyžadují zase takový přepych. Přesto monitor nabídne podporu AMD FreeSync a dobrou odezvu.


Gigabyte odhalil podrobnosti o grafice Aorus GeForce GTX 1080 Ti

Gigabyte dnes odtajnil specifikace grafické karty GeForce GTX 1080 značky Aorus a poodhalil také podrobnosti o jejím chladiči a dalších komponentách.


Asus odstartuje v dubnu prodej nového 27" AiO PC s Core i5 a GeForce GTX 940MX

All-in-one počítače jsou stále častější volbou nejen pro domácí uživatele, ale i pro profesionály, čehož je důkazem třeba Microsoft Surface Studio. Elegantní a výkonné počítače AiO ale nejsou doménou pouze Microsoft a o zajímavé kusy se snaží i jiní výrobci. 


MSI odhalilo podobu a specifikace grafiky GeForce GTX 1080 Ti Gaming X

Včera jsme Vám přinesli informace o tom, jaká nereferenční provedení grafiky GeForce GTX 1080 Ti chystá firma Asus. Asus ale není jediným výrobcem, který nás vnadí na svůj chystaný produkt, jelikož první snímky a specifikace této grafiky v provedení Gaming X odhalilo i MSI.


Gigabyte představil dvě základní desky s paticí AM4 pro APU Bristol Ridge a CPU Summit Ridge

Společnost Gigabyte uvede na trh dvojici cenově dostupných základních desek formátu ATX a micro-ATX s čipsety A320, které budou cílit na méně náročné uživatele provozující APU 7. generace Bristol Ridge, nebo slabší procesory Ryzen Summit Ridge. 


Asus zahajuje prodej grafiky GTX 1080 Ti FE u nás. Představil také nereferenční provedení

Asus počínaje dneškem oficiálně odstartoval prodej referenční grafické karty GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition a chystá se přijít na trh také s variantami Strix a Turbo. 


Samsung Display zvyšuje produkci OLED displejů pro tablety

Výrobci displejů typu OLED mají plné ruce práce s tím, aby naplnili poptávku po displejích, která má ještě dále růst. Výjimkou není ani divize Samsnug Display, která je jedním z největších dodavatelů panelů tohoto typu.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.