Novinky

22.8.2014

Titanfall na dalších 48 hodin zdarma v nabídce Game Time!

Pokud jste ještě nepropadli soubojům mezi patnáctimetrovými kovovými obry, potom je vhodná doba to napravit. Střílečka Titanfall je totiž o víkendu opět k dispozici zdarma a to díky nabídce Game Time.

Game Time je propagační nabídka Originu, která nám na omezenou dobu přináší možnost stáhnout si a zahrát vybrané tituly. K dispozici touto cestou jsme měli již Battlefield 4, Plants vs. Zombies: Garden Warfare a před několika týdny také samotný Titanfall.

Pokud máte pocit, že jste promarnili spoustu času, nemusíte se bát. Game Time funguje stejně jako jiné nabídky Originu, takže avizovaných 48 hodin se začne počítat od chvíle, kdy si hru poprvé stáhnete. V podstatě jde tedy jen o to, že o víkendu hru musíte stáhnout - nikdo ale neříká, zdali v pátek, či v neděli.

Zdroj: PC Gamer

 

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: -0.6 komentářů: 1

AMD připravuje dva nové procesory série FX-8000

Společnost AMD se chystá rozšířit svojí nabídku procesorů pro socket AM3+ o dva výkonné modely řady FX-8000.

Konkrétně se jedná modely označené jako FX-8370 a FX-8370E.První zmíněný procesor by měl být s největší pravděpodobností nástupcem modelu FX-8350 a měl by se tedy zařadit do cenové relace kolem 180 dolarů. U nás by se tedy mohl objevit za částku pohybující kolem 4 600 korun. 

AMD připravuje dva nové procesory série FX-8000

Model FX-8370 je potom jeho energeticky úspornější variantou. Oba čipy nabídnout základní frekvenci 4,1 GHz a TurboCore frekvenci dosahující hodnoty 4,3 GHz. Oba procesory se liší zejména navrženým tepelným výkonem. Model bez přídomku "E" má jmenovité TDP 125 W, zatímco úspornější model pouze 95 wattů. 

Jak FX-8370, tak FX-8370E budou vybaveny osmi jádry založenými na 32nm výrobním procesoru a architektuře "Vishera". Procesory se budou skládat ze čtyř "Piledriver" modulů, z nichž je každý vybaven 2 MB L2 cache a 8 MB L3 vyrovnávací paměti sdílené mezi všechny moduly. Čipy v sobě mají integrovaný dvoukanálový paměťový řadič DDR3 s podporou připojení pamětí DDR3-1866 MHz a 5,2GT/s HyperTransport 3.1 sběrnicí.

AMD připravuje dva nové procesory série FX-8000

Mezi podporované instrukční sady se řadí AVX, AES, SSE4.2, FMA3 a XOP. Procesory by mělo být možné připojit na všechny současné základní desky vybavené paticí AM3+. Některé však k jejich rozpoznání mohou vyžadovat aktualizaci BIOS. 

Zdroj: X-bit Labs

17 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7.7 komentářů: 12

Borderlands 2 a Dishonored jsou o víkendu na Steamu zdarma

Pokud vás lákají hry Borderlands 2 a Dishonored, ale ještě jste je z nějakého důvodu nehráli, dávejte pozor. Obě tyto pecky si během víkendu můžete zahrát zdarma a to díky akci na Steamu.

Ještě lepší však možná je rovnou si tyto hry v průběhu víkendu s výraznou slevou zakoupit. Za Dishonored dáte pouze 3,74 €, Borderlands 2 vás vyjde na 4,99 €. Za hru včetně všech DLC ukrývající se pod názvem Borderlands 2 Game of the Year pak zaplatíte 11,24 €.

Sleva na hru Borderlands 2 probíhá pod hlavičkou výprodejové akce vydavatele 2K Games, v níž můžete výhodně nakoupit i další skvělé hry, například Civilization 5, Bioshock Infinite nebo XCOM: Enemy Unknown. Pokud tedy ještě nemáte dost nákupů her v letních slevových akcích, můžete se do toho směle pustit. 

Zdroj: Steam

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9 komentářů: 1

X2 představilo svoji novou cenově dostupnou herní klávesnici Mirage

Holandská společnost Spire vydává pod značkou X2 svojí novou cenově dostupnou herní klávesnici Mirage.

Modelové označení klávesnice je X2-K4002-USB. Klávesnice nabídne kvalitní provedení a minimalistický design s tenkým rámem.

X2 představilo svoji novou cenově dostupnou herní klávesnici Mirage

Výrobce slibuje výrazně lepší vlastnosti než u běžných herních klávesnic, které se mohou podle slov výrobce vyrovnat současným mechanickým klávesnicím, ale za nižší cenu. Všechny klávesy jsou odnímatelné a lze je snadno vyměnit. Životnost spínačů by se měla pohybovat kolem 10 milionů úhozů. 

 X2 představilo svoji novou cenově dostupnou herní klávesnici Mirage

Uživatelé si také budou moci vybrat ze třech barevných režimů podsvícení, které se přepínají kombinací stisku funkční klávesy Fn a Tab. Zvolit lze také rychlost "dýchání" a intenzitu jasu a to pomocí kláves Fn a Esc. Odolnou a pevnou konstrukci zajišťuje zadní kovová deska. Rozměry klávesnice jsou 43,5 x 17 x 2,6 cm a její hmotnost je 1430 gramů. Pro propojení s PC slouží opletený USB kabel s délkou 180 cm. 

 X2 představilo svoji novou cenově dostupnou herní klávesnici Mirage

Doporučená cena je pro Evropu stanovena na 35,95 Euro bez DPH, což je v přepočtu 1 000 Kč. 

Zdroj: 1, 2

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 2

Grafika Radeon R9 285 od AMD dorazí na trh v září a bude následovaná výkonnějším modelem

Nedávno jsme Vám přinesli zprávu o tom, že AMD chystá vydání své nové energeticky účinné grafické karty Radeon R9 285 ještě na srpen. Nyní bylo odhaleno přesné datum vydání, které bylo stanovené na 2. září 2014.

Přestože bude grafika uvedena na trh až v září, jejího oficiálního představení bychom se měli dočkat o něco dříve. Odhalena by mohla být již na zítřejší akci, kterou AMD přichystalo k oslavě 30letého výročí výroby grafických karet a herních produktů. 

Grafika Radeon R9 285 od AMD dorazí na trh v září a bude následovaná výkonnějším modelem

Jen pro připomenutí několik faktů o chystané kartě, které jsou doposud známé. R9 285 bude vybavena novým 28nm GPU "Tonga", které by mělo být co do energetické účinnosti konkurencí pro čip GK104 (GeForce GTX 760). Nový čip od AMD by však měl GK104 předčít svým výkonem. 

Výkon GPU by se měl vyrovnat současným čipům "Tahiti". Konkrétně bychom se měli dočkat zhruba stejného výkonu jako u Radeon R9 280, ale s výrazně lepší energetickou účinností. Pokud Vám tento výkon nebude stačit, nemusíte zoufat, AMD totiž plánuje také vydání výkonnější varianty této karty, která ponese označení R9 285X, na trh dorazí nejspíše v říjnu a nabídne výkon srovnatelný s Radeon R9 280X při energetické účinnosti GeForce GTX 770.

Takhle by měl vypadat Radeon R9 285 od Sapphire

Specifikace R9 285 zahrnují 2048 stream procesorů, 128 TMU a 32 ROP. Karta by měla mít referenční takt 918 MHz a využívat 256bitovou paměťovou sběrnici. Referenční modely karty by měly nabídnout 2 GB GDDR5 pamětí. Nejsou samozřejmě vyloučené ani varianty se 4 GB grafických pamětí.  

Zdroj: VideoCartz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7 komentářů: 0

Tesoro uvede na trh podsvícenou mechanickou herní klávesnici Excalibur G7NL

Americká firma Tesoro, výrobce herních periferií a příslušenství, chystá vydání své nové herní klávesnice, která se pochlubí plným LED podsvícením a mechanickými spínači. 

Klávesnice je pojmenována po legendárním meči krále Artuše tedy jako Excalibur. Vybavená je 4 úrovněmi LED podsvícení s režimem stmívání a také 5úrovňovým LED podsvícením pod jednotlivými klávesami. Jelikož se jedná o herní klávesnici, dočkáme se také funkce anti-ghosting a technologie 6 N-Key Rollover přes USB.

Tesoro uvede na trh podsvícenou mechanickou herní klávesnici Excalibur G7NL

Klávesnice má tradiční rozložení s nižším Enter a širokým Backspace. Všechny klávesy jsou programovatelné a lze na ně ukládat makra. Vyhrazené makro klávesy však na klávesnici chybí. Využít však lze řadu multimediálních kláves, které je možné spouštět pomocí funkčního tlačítka v kombinaci s klávesami řady F. Makra a až 5 sad profilů může uživatel ukládat do vnitřní 512 kB paměti. Celkem tak lze uložit až 2000 maker. 

Tesoro uvede na trh podsvícenou mechanickou herní klávesnici Excalibur G7NL

Mezi další aktiva patří také protiskluzové pogumované nohy, které klávesnici udržují na místě i během intenzivního hraní. Zákazník si bude moci vybrat ze třech tuhostí klávesových mechanických spínačů a to z tuhostí Red, Brown a Blue. Pravděpodobně se bude jednat o spínače Kailh, jejichž životnost by měla dosahovat až 60 milionů úhozů. 

Tesoro uvede na trh podsvícenou mechanickou herní klávesnici Excalibur G7NL

Klávesnice by měla být od poloviny září k dostání v USA. Kdy se dostane do Evropy, zatím jasné není. Výrobce za klávesnici bude požadovat 89 dolarů, což je v přepočtu přibližně 1 860 Kč. 

Zdroj: 1, 2

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 1

Novým přírůstkem do nabídky značky SilentiumPC je PC skříň Brutus S20 Pure Black

Polský výrobce prvků chlazení a počítačových skříní, společnost SilentiumPC uvede na trh novou mini tower skříň Brutus S20 Pure Black. 

Rozměry skříně jsou 360 × 377 × 186 mm a uvnitř je prostor pro základní desky formátu micro-ATX. Kromě toho se dočkáme jedné 5,25palcové pozice pro optické mechaniky, jedné 3,5" pozice pro pevné disky a dvě 2,5" pozice pro pevné disky a SSD. Do skříně můžeme namontovat chladič CPU s maximální výškou 152 mm a grafické karty o délce až 305 mm. 

Novým přírůstkem do nabídky značky SilentiumPC je PC skříň Brutus S20 Pure Black

Zadní panel je od výroby osazen jedním 80mm ventilátorem, který se stará o odvod teplého vzduchu ze skříně. Další ventilátor o průměru 120 mm lze umístit za čelo skříně. Na vrchu čelního panelu výrobce umístil několik I/O prvků. Nalezneme zde dvojici portů USB 2.0 a audio konektorů, které jsou na pravé straně čelního panelu doplněny o jeden porty USB 3.0. 

Novým přírůstkem do nabídky značky SilentiumPC je PC skříň Brutus S20 Pure Black

Výrobce na Brutus S20 poskytuje dvouletou záruku. V současné době lze skříň předobjednávat za cenu přibližně 650 Kč.

Novým přírůstkem do nabídky značky SilentiumPC je PC skříň Brutus S20 Pure Black

Zdroj: 1, 2

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2 komentářů: 2

Chytré hodinky od Asusu mají být levné

Na středu 3. září pozval tchajwanský výrobce Asus novináře do Berlína. Proslýchá se, že představí dříve spekulované chytré hodinky. Novinek bude ale pravděpodobně víc.

O tom, že platforma Android Wear bude nově běhat i na hodinkách od Asusu, se v poslední době několikrát psalo. Chystané hodinky mají nabídnout lidovou cenu a začnou se podle všeho prodávat ještě během září.

Server TechCrunch zveřejnil informaci, že se cena, kterou si za ně výrobce řekne, bude pohybovat mezi 99 a 149 americkými dolary (zhruba 2 000 až 3 100 Kč). Konkurence je výrazně dražší: Moto 360 mají stát 250 dolarů, LG G Watch dostaly cenovku 229 dolarů a Samsung Gear Live zakoupíte za 199 dolarů.

I přes nízkou cenu mají být hodinky vybaveny AMOLED displejem s širokými pozorovacími úhly a dobrou viditelností na přímém slunci. Součástí výbavy bude i měřič srdečního tepu.

Asus v Berlíně kromě chytrých hodinek možná představí i nové smarpthony s Androidem. O nich ale v tuto chvíli nevíme vůbec nic.

asustek

Zdroj: FocusTaiwan

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1 komentářů: 9

Samsung vyvinul ve spolupráci s Barnes & Noble tablet Galaxy Tab 4 Nook

Samsung oznámil brzké vydání tabletu Galaxy Tab 4 s přídomkem Nook, který vyvinul ve spolupráci se značkou Barnes & Noble, která stojí za řadou čteček elektronických knih Nook.

Hlavním aktivem tohoto tabletu by měl být software od B&N, který nahradí původní UI nadstavbu Samsung TouchWiz UX pro Android, společně s cenou stanovenou na poměrně příjemných 179 dolarů (necelé 3 800 Kč). 

 Samsung vyvinul ve spolupráci s Barnes & Noble tablet Galaxy Tab 4 Nook

Barnes & Noble slibuje, že tablet bude vybaven slušným obsahem a těšit se můžeme na nejprodávanější knižní tituly v elektronické podobě, televizní pořady, filmy a časopisy. S tabletem bychom měli dostat také 5dolarový poukaz na nákup dalšího obsahu od B&N. Další výhodou oproti hlavní konkurenci v podobě Amazon Kindle Fire je možnost plného přístupu k aplikacím z Google Play Store. 

 Samsung vyvinul ve spolupráci s Barnes & Noble tablet Galaxy Tab 4 Nook

Hardware zařízení už tak oslňující není. Dočkáme se 7palcového displeje s rozlišením 1280 × 800 pixelů, zadního 3Mpx fotoaparátu a přední 1,3Mpx kamery. Nebude chybět ani slot pro paměťovou kartu. Uvnitř zařízení tepe quad-core SoC Snapdragon, kterému je k dispozici 1 GB operačních pamětí. Těšit se můžeme také na některé softwarové funkce z dílny Samsung jako je například mód Multi-Window. 

Poněkud přehnaně pozitivní reakce lidí na nový tablet Galaxy Tab 4 Nook

V této chvíli je tablet bohužel k dostání zatím pouze v USA s cenovkou 199 dolarů, která je ale v současnosti snížena o zaváděcí slevu 20 dolarů. 

Zdroj: 1, 2

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4 komentářů: 0
21.8.2014

Cenově nejdostupnější 7“ tablet firmy Asus je MeMO Pad 7 (ME70)

Asus uvedl na český trh WiFi tablet MeMO Pad 7 (ME70). Odlehčená verze nedávno představeného stejnojmenného modelu (ME176C) zaujme především začátečníky, přitom však nabídne funkce přístrojů vyšší cenové kategorie.

Nový tablet je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Atom Z2520 a 1 GB RAM, přičemž běží na operačním systému Android 4.3 Jelly Bean, který je obohacen o uživatelské rozhraní ZenUI. Jeho displej s rozlišením 1024 × 600 pixelů a podporou až deseti dotyků najednou, chrání oleofobní vrstva odolávající otiskům prstů. Kvalitu obrazu automaticky vylepšuje technologie Splendid, která se stará o úpravu barev, jasu, kontrastu a ostrosti.

MeMO Pad 7 má zadní fotoaparát s rozlišením 2 Mpx pro pořizování momentek a přední kameru s rozlišením 0,3 Mpx pro videohovory. K lepším výsledkům při fotografování vám pomůže řada chytrých softwarových vychytávek. Fotoaparát Pixel Master se zapnutou funkcí Time Rewind umí automaticky zaznamenat snímky dvě sekundy před stisknutím spouště a jednu sekundu po něm. Během těchto tří sekund pořídí 31 fotografií, z nichž si můžete vybrat jednu, dvě nebo třeba všechny.

Pomocí režimu All Smiles zase můžete zvolit ty fotografie, na kterých jednotlivé osoby vypadají nejlépe, a nakonec všech pět verzí sloučit do jediného snímku, na němž všichni vypadají perfektně.

Pro uživatelská data je vyhrazeno interní 8GB úložiště, které lze rozšířit pomocí paměťové karty o dalších 32 GB. Na internet se lze připojit přes WiFi a/b/g/n a Bluetooth je ve verzi 4.0. Samozřejmostí je satelitní navigace GPS a gyroskop. Baterie s kapacitou 3 220 mAh je vestavěná. Výrobce uvádí kombinovanou výdrž až 8 hodin.

Na českém trhu se novinka MeMO Pad 7 (ME70) v černé barvě prodává za 2 690 Kč včetně DPH.

ME70_black_05+20

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

16,37 % lidí stále používá Windows XP, tvrdí Kaspersky Lab

V červnu podle anonymních statistik z Kaspersky Security Network používalo 16,37 % uživatelů stále operační systém Windows XP. Vzhledem k tomu, že jej Microsoft již nepodporuje, představuje toto číslo určité bezpečnostní riziko. Údaje vychází z letní analýzy Kaspersky Lab o užívání Windows nazvané Windows usage and vulnerabilities research.

Studie zmapovala míru používání Windows XP u uživatelů produktů Kaspersky Lab v jednotlivých zemích. Na prvním místě se umístil Vietnam s 38,79 %, následován Čínou (27,35 %) a Indií (26,88 %).

Technická podpora Windows XP skončila v dubnu 2014, prodej systému byl zastaven už o čtyři roky dříve. Oblíbenost Windows XP klesala zhruba o deset procentních bodů ročně. Zajímavé je, že pokles nijak neurychlily vnější faktory jako vydání Windows 8.1 v říjnu 2013 nebo právě zastavení podpory Windows XP.

Zdroj: TZ

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7 komentářů: 10

Sharp představila telefony bez rámečků Aquos Crystal a Aquos Crystal X

Telefony Aquos Crystal a Aquos Crystal X nejsou příliš zajímavé svou specifikací, jako spíš skutečností, že jsou vybaveny displejem bez rámečků, respektive s minimálními okraji hned na třech stranách telefonu. 

Z hardwarové specifikace telefonů si nikdo z nás na zadek nesedne. Menší model Aquos Crystal má pětipalcový displej s rozlišením 720 x 1280 obrazových bodů a pohání jej procesor Snapdragon 400 na taktu 1,2 GHz a 1,5 GB paměti RAM. Telefon bude vybaven slušnou 2040 mAh baterií a uvnitř něj poběží Android 4.4.2 KitKat.

Větší model Aquos Crystal X bude mít vedle 5,5" displeje s rozlišením 1080 x 1920 obrazových bodů také lepří procesor Snapdragon 801, 2GB paměti RAM, 32 GB vnitřní paměti a 2610 mAh baterii. 

Ani jeden z telefonů se do Evropy nejspíše nepodívá oficiální cestou. V tuto chvíli byl jejich prodej potvrzen v Japonsku a slabší z modelů by se měl podívat také do Ameriky. 

Zdroj: PhoneArena

 

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.8 komentářů: 1

Procesor Intel Core i7-5820K bude mít nakonec pouze 28 PCIe linek

Podle posledních informací byla potvrzena zpráva o tom, že cenově nejdostupnější procesor série Intel Core i7 "Haswell-E" bude skutečně využívat užší kořenový komplex PCI-Express. 

Toto zjištění plyne z uniklých snímků manuálů k nadcházejícím základním deskám od Gigabyte. Menší počet linek PCIe bude tedy hlavním rozdílem mezi procesorem Core i7-5820K a dražším chystaným modelem Core i7-5930K. Oba procesory totiž poběží na téměř stejné frekvenci, budou mít stejný počet jader a využívat stejně velkou vyrovnávací paměť L3. 

Procesor Intel Core i7-5820K bude mít nakonec pouze 28 PCIe linek

Jejich cena se ale výrazně liší. Model Core i7-5820K by totiž měl mít cenovku nižší než 400 dolarů, zatímco i7-5930K by se měl prodávat za cenu od 500 do 750 dolarů, což se musí někde podepsat a to právě na počtu linek PCIe. Zmíněný vyšší model série by měl nabídnout celkem 40 PCIe linek, zatímco i7-5820K bude mít podporu pouze 28. Pro uživatele to tedy prakticky znamená, že pokud bude základní deska vybavená třemi sloty PCI-Express 3.0 x16, budou vyšší modely (i7-5930K a i7-5960X) spouštět dva sloty s plnou šířkou pásma (x16) a třetímu slotu bude šířka pásma vymezena na polovinu (x8). Při připojení modelu i7-5820K na takovou desku bude již druhý slot stažen na polovičních x8 a třetí bude využívat pouze 4 linky. 

Procesor Intel Core i7-5820K bude mít nakonec pouze 28 PCIe linek

U desek se čtyřmi sloty PCIe tak budou procesoru na jeden slot chybět PCIe linky. Jistou kompenzací bude pro zákazníky nejen nižší cena, ale také to, že procesor nabídne šest fyzických jader "Haswell" s podporou HyperThreading. Celkově tedy procesor nabídne 12 logických jader. Mezi další výhody patří také podpora připojení pamětí nového standardu DDR4 do konfigurace quad-channel a to vše s cenovkou o něco vyšší než u Core i7-4790K. 

Zdroj: 1, 2

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.4 komentářů: 9

Ubisoft příští rok přestane vyvíjet hry pro Xbox 360 a PlayStation 3

Nová generace konzolí, tedy PlayStation 4 a Xbox One (který se u nás ještě ani neprodává), se prodává více než dobře. Za devět měsíců, co jsou obě konzole na trhu, se obou konzolí dohromady prodalo přes 15 milionů kusů. Kvůli těmto prodejům se pro vývojáře stará generace konzolí stává rychleji nezajímavou. 

Tak například Ubisoft. I přestože prodeje her pro starou generaci konzolí tento rok společnosti přinesly spoustu peněz, její vedení před několika dny oznámilo, že pro ni v příštím roce hry přestane vyvíjet. Příště už se tedy nedočkáme exkluzivního Assassin's Creeda pro staré konzole.

Své rozhodnutí nevyvíjet už dále hry pro staré generace konzolí společnost Ubisoft podložila právě skutečností, že nové konzole se prodávají velice dobře a to i přestože jim ještě před vydáním spoustu "expertů" předpovídalo velké útrapy, někdy i zánik. Dalším důvodem pro nepodporování starých konzolí pak samozřejmě je i skutečnost, že každý měsíc je stále obtížnější a nákladnější vyvíjet hry na oba systémy dohromady, neboť nůžky rozdílů v hardwaru se nezadržitelně rozevírají.

Zdroj: KitGuru

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.6 komentářů: 3

Seznamte se: Sony Xperia M2 Aqua, voděodolný telefon ze střední třídy

Sony představila nový telefon Xperia M2 Aqua. Jedná se o vůbec první telefon, který přináší schopnost odolávat vodě a prachu i do střední třídy. Sony tímto krokem reaguje na velkou poptávku po telefonu Xperia M2.

Vedle vodotěsné konstrukce bude Xperia M2 Aqua vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400 na taktu 1,2 GHz, 1 GB paměti RAM a 8 GB vnitřní paměti. Vnitřní pamět se dále bude moci rozšířit kartou microSD až do kapacity 32 GB.

O rychlé přenosy dat se postará LTE, o poměrně slušnou výdrž na jedno nabití potom baterie s kapacitou 2300 mAh. Výdrž baterie budete moci prodloužit ještě nastavením režimu "Battery Stamina", který by měl vyjít vstříc všem outdoorovým nadšencům. 

Zadní 8Mpix fotoaparát Xperie M2 Aqua nabídne technologii HDR, stabilizaci SteadyShot, funkci autofocus a možnost nahrávání videí ve Full HD rozlišení (1080p). Pro ještě komfortnější natáčení pak bude vybavena foto a video aplikacemi Xperia Camera Apps. Přední fotoaparát telefonu má pak běžných 1,1 Mpix.

4,8 palcový qHD displej telefonu by měl překvapit jasnými pozorovacími úhly, to si však ověříme, že bude telefon na trhu. Kdy to bude? Někdy v průběhu podzimu tohoto roku. Najdeme ho exkluzivně v nabídce Vodafonu za blíže nespecifikovanou cenu.

Zdroj: SVA

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7 komentářů: 1
TOPlist